Naše Zprávy

Portálová myčka aut

myčka aut

Jarní sezona začala i řidičům a s jejím zahájením se vyplatí vědět, kde možné po cestě za rozumnou cenu umýt automobil. Také Vy nemusíte stát v pozadí a můžete Vašim zákazníkům tuto možnost služby nabídnout. Portálová myčka aut značky CarWash se může stát doplňkem čerpacích stanic, stanic technické kontroly a pneuservisů. Myčku aut značky CarWash je možné najít v mnoha českých a moravských městech. Naší jedinečnou nabídkou se nechala zlákat města jako například Hlinsko, Olomouc, České Budějovice, Slaný, Vsetín či Staré Město u Uherského Hradiště.

Z toho vyplývá, že jsou ideální volbou zejména pro lokality s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Automyčky značky CarWash však nejsou záležitostí pouze České republiky, ale najdete je také všude po Evropě. Automyčky CarWash disponují šesti mycími programy, které se u Vašeho auta postarají o předmytí, turbo postřik, základní mytí, oplach zbytků nečistot, vosk a závěrečný oplach. Šestý program je bonusový a je určen na postřik ráfků. Tento mycí program se zaměřuje na odstranění nánosů a usazenin z brzdových čelistí. Více informací o jednotlivých mycích programech najdete na internetových stránkách společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz.

Automyčky BKF CarWash jsou vybaveny speciálně navrženými a zkonstruovanými kartáči, které dovedou efektivně odstranit všechny druhy nečistot. Kartáče na mytí kol dosahují průměru 424 mm. Zákazníci ocení také BK věrnostní program, který je vynikajícím řešením zejména pro majitele služebních vozidel. Za mytí automyčkou BKF CarWash můžete platit platební kartou.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com