Naše Zprávy

Dopravní značení je potřeba řešit profesionálně. Pomoci vám může odborná firma

dopravní značení svislé

Každý samozřejmě ví, co to je dopravní značení, které je nedílnou součástí každé veřejné komunikace. Dopravních značek využíváme ale také u mnoha soukromých objektů, kde rovněž jejich instalace musí podléhat určitým pravidlům. Ta jsou dána zákonem, a proto není možné, aby dopravní značky instaloval jen tak někdo svépomocí. 

Příkladem může být třeba parkoviště před firmou, kde běžně přijíždějí vaši zákazníci. Pokud potřebujete vyřešit dopravní značení profesionálně, je vhodné obrátit se v tomto ohledu na dodavatelskou firmu, která má všechna potřebná osvědčení.

 

Instalace podle předpisů

Taková firma vám dokáže zajistit instalaci dopravního značení na klíč, a to od jeho návrhu až po jeho vlastní realizaci. Nebudete se tak muset o nic starat. Certifikovaná firma, která může dopravní značení instalovat, samozřejmě zajistí jeho soulad s legislativou. 

pronájem dopravního značení

V zásadě máme dvojí typ dopravního značení. Je to: 

–  Svislé dopravní značení

–  Vodorovné dopravní značení

 

V případě svislého dopravního značení se jedná o klasické dopravní značky. Pro dopravní značení svislé je charakteristické, že musí být instalováno tak, aby bylo dobře viditelné a nebylo schováno za různými překážkami. To by totiž znesnadňovalo nebo znemožňovalo čtení dopravních značek.

Potom samozřejmě máme také vodorovné dopravní značení, které představuje nejrůznější čáry na vozovce. Může se jednat o vyznačení parkovacích míst, což je typické právě pro zmiňovaná parkoviště.

pronájem dopravního značení

Dopravní značení se můžete také pronajmout

V některých případech neinstalujeme dopravní značení nastálo. Jedná se o svislé dopravní značky, které potřebujeme umístit třeba jen dočasně, typicky to bývá spojeno například se stavebními úpravami. Právě zde přichází jako vhodná volba pronájem dopravního značení, které umožňuje flexibilní použití. Tento pronájem vám jsou schopny zajistit zpravidla stejné firmy, které realizují také pevné dopravní značení.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com