Naše Zprávy

Jak zabezpečit auto proti krádeži?

fotopast

Automobil, dopravní prostředek, se kterým denně jezdíme do práce, trávíme v něm hodiny při přepravě z místa A do místa B a pro mnohé také ideální prostředek pro cestu za poznáním. Spousta z nás si svého plechového miláčka hýčká a vnímá ho jako nedílnou součást rodiny. Jenže se občas najdou i takoví vandalové a zloději, kteří si právě váš vůz vyhlídnou, poničí a vykradou. To zamrzí, zvláště pak, máte-li auto nové, nepojištěné, popřípadě zrovna doplácíte poslední leasingovou splátku. Přirozeně vůz ztrácí na hodnotě a vy jste ve výsledku sami na sebe nazlobení, že jste čtyřkolák lépe neochránili. Proto přichází na řadu chytrý pomocník jménem fotopast.

Fotopast značky bunaty

Fotopast je skvělou vychytávkou, jež ochrání váš majetek. Malý, skladný pomocník vám pomůže bojovat proti vandalismu i krádežím a to nejen v případě ochrany vašeho vozu, ale třeba také chalupy, garáže anebo lesa. Fotopasti jsou maskované, bezpečnostní prvky užívající se po celém světě. V zoologické zahradě jsou instalovány do uzavřených výběhů, kde potřebují mít rodící samice absolutní klid a díky fotopasti jsou snímány veškeré aktivity a pracovníci tak mají dokonalý přehled o dění za zavřenými dveřmi. Na trhu najdete celou řadu modelů fotopastí, jež jsou vybaveny možností pro nahrávání snímků a krátkých videí.

Široký výběr mnoha modelů

Možná namítáte, že je lepší investovat do bezpečnostní kamery, jenže právě Fotopast bunaty oproti svým kamerovým konkurentům nevyžaduje k provozu žádnou elektrickou energii, protože funguje na tužkové baterie a tím pádem není nutná stálá asistence při obsluze. Fotopasti se aktivují pouze při pohybu. Aktuální sortiment orientovaný na fotopasti je skutečně bohatý. Vyberou si nároční zákazníci hledající opravdovou kvalitu i laici, kteří chtějí levnější variantu nejprve řádně otestovat. Některé fotopasti mají vysokou kvalitu rozlišení i schopnost okamžitě přenášet zvuk a obraz na váš mobil.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com