Naše Zprávy

Ciťte se v autě pohodlně díky kvalitním autokobercům

autokoberce

Jestli už jste měli možnost nastoupit do auta, které nemá na podlaze autokoberce, možná vám přišlo, že se necítíte zcela dobře. Jsme totiž zvyklí mít na podlaze auta koberce, které můžeme pohodlně vyklepat, omýt, otřít a udržovat díky nim podlahu čistou. 

Když se stane, že z nějakého důvodu koberečky chybí, zem snadno klouže, rychle se znečistí a nám se jezdí nekvalitně. Mít podlahu blátivou nebo plnou kamínků je i nebezpečné, noha nám může po nečistotách lehce sklouznout a špinavé boty kloužou i po pedálech.

Kvalitní autokoberce

Aby se vám cestovalo komfortně, pořiďte si gumové autokoberce přesně podle značky vašeho vozu.  Jen tak zajistíte, že nebudou nikdy přečnívat ani chybět. Na vopi.cz koupíte bez čekání gumové autokoberce pro nejrozšířenější typy aut, protože je mají skladem. Ostatní rychle dodají.

I v případě, že potřebujete přesné textilní autokoberce si vyberte. Budou totiž vyrobené přímo na míru vašemu vozu. K dostání jsou ale i modely levnější univerzální. 

Autokoberce přesně podle vašich představ

Na webové stránce https://www.vopi.cz/konf-koberecky/ najdete jednoduchý, přehledný a rychlý konfigurátor pro přesné textilní koberce do auta. Díky němu si můžete objednat koberečky do auta přesně dle svého gusta. Vyberte značku a model vozu, materiál a případně také barvu obšití. Dle vytíženosti výrobní linky a složitosti výroby je možné expedovat objednané koberce během několika dnů.

E-shop, který je proklientský

Ve Vopi nejenže nakoupíte za rozumné ceny, zboží je kvalitní a dostane se k vám rychle. V případě, že nakoupíte za více než 1 500 Kč a zaplatíte předem, získáte dopravu zdarma po celé ČR. Aktuálně také získáte slevu na další nákup ve výši 5 %.

Podívejte se na vopi.cz a vyberte si gumové nebo textilní autokoberce, které vám zajistí příjemnější i bezpečnější cestování.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com