Naše Zprávy

Kam za motoristickými zážitky v dubnu?

Hummer

Hledáte dárek k narozeninám nebo se Vám žení kamarád a rádi byste, aby si užil svou rozlučku se svobodou? Ať už hledáte dárek k jakékoliv příležitosti, rozhodně nepřehlédněte aktuální nabídku Firmy na zážitky.

Jak udělat radost kamarádovi?

Nezapomenutelné zážitky si Váš kamarád odnese z rozlučky se svobodou, na niž mu nachystáte překvapení v podobě jízdy ve Ferrari 488 Spider. Snad každý muž alespoň jednou pomyslel na to, jaké to je projet se v luxusním sportovním voze Ferrari. Nyní již nemusíte pouze snít, nýbrž si tento zážitek sami prožít. Během jízdy ve Ferrari 488 Spider zažijete pořádnou dávku adrenalinu. Naleštěný vůz Vás okouzlí svým designem i technickými schopnostmi. Ruku na srdce, který jiný vůz umí z rychlosti nula zrychlit na stovku za pouhé tři vteřiny? Během jízdy si řidič může vychutnat pocit, že má v rukou otěže 670 italských plnokrevníků. Model 488 Spider je nástupcem 458 Spider a je poháněn dvakrát přeplňovaným osmiválcem. Ferrari 488 Spider představuje otevřenou verzi staršího 488 GTB. Stejně jako jeho předchůdce se může pyšnit pevně skládací střechou.

Vyzkoušejte také jízdu Hummerem

Další možností, jak si užít pocit řízení silných vozů, je divoká jízda Hummerem 2 v 1. Legendární terénní vůz Hummer byl poprvé použit americkou armádou při válečných bojích v Perském zálivu. Obdarovaná osoba nejprve okusí řízení Hummeru H2 a poté bude pokračovat na korbě vojenské H1. Součástí jízdy je překonávání neprůchodného terénu.Prostřednictvím internetového portálu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/ objevíte také spoustu tipů na dárky pro ženy. Také tyto dárky jsou plné originálních nápadů a nezapomenutelných vzpomínek. K narozeninám, ke svátku, Dni matek nebo jen tak pro radost můžete darovat poukázku na japonskou císařskou masáž, relaxační masáž nohou nebo třeba zámecké menu s odpočinkem.

Sdílet článek

Related articles

  • Svezení luxusním vozem je dostupné každému

    Vyzkoušet si jízdu luxusním vozem je snem snad každého muže. Ne každý, si může dovolit stát se hrdým majitelem takového automobilu, a co si budeme povídat, máte-li rodinu, pak to není ani typický rodinný vůz. Přesto si můžete svezení v takovém voze dopřát, jenom počítejte s tím, že na luxusní vozy se velmi rychle zvyká.

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com