Naše Zprávy

Svezení luxusním vozem je dostupné každému

jízda ve Ferrari

Vyzkoušet si jízdu luxusním vozem je snem snad každého muže. Ne každý, si může dovolit stát se hrdým majitelem takového automobilu, a co si budeme povídat, máte-li rodinu, pak to není ani typický rodinný vůz. Přesto si můžete svezení v takovém voze dopřát, jenom počítejte s tím, že na luxusní vozy se velmi rychle zvyká. Máte hned několik možností, jak se k takovému automobilu dostat. Existuje možnost pronájmu luxusního automobilu na den, víkend, týden nebo dokonce měsíc.

Počítejte však s tím, že tento pronájem není zrovna nejlevnější a je potřeba zaplatit také nemalou kauci. Budete mít sice automobil k dispozici podle vlastních potřeb, ale abyste ocenili jeho jízdní vlastnosti, budete jen těžce hledat dostatečně dlouhou silnici bez provozu. Proto je zajímavější vyzkoušet si jízdu v luxusním voze přímo na polygonu. Takovou možnost vám nabízí Allegria-Firma na zážitky, která vám nabízí jedinečný zážitek jakým je bezpochyby pro každého nadšence rychlých sportovních aut jízda ve Ferrari.

Na okruhu dlouhém přes 2 km si buď na místě spolujezdce, nebo přímo řidiče vyzkoušíte zrychlení, brzdění i prudké zatáčky. Nemusíte se bát, že byste byli vpuštěni na neznámou trasu. Před tím, než usednete do Ferrari, si celou trasu projedete spolu se safety car. Bezesporu největším lákadlem je možnost projet se v tomto automobilu, i pokud vám, nebo v tomto případě asi někomu, komu tento zážitek věnujete, ještě nebylo 18 let. Pro řízení vozu je však nezbytností vlastnění řidičského oprávnění.

Jestliže si říkáte, že luxusní vozy nejsou nic pro vás a radši byste auto pro opravdové chlapi, pak se podívejte na stránkách www.firmanazazitky.cz na další nabízenou zážitkovou jízdu, kterou je jízda Hummerem. Je pravdou, že se jedná o zcela jiný typ vozu, přesto i toto vozidlo má spoustu oblíbenců a patří k velmi žádaným modelům.

Sdílet článek

Related articles

  • Kam za motoristickými zážitky v dubnu?

    Hledáte dárek k narozeninám nebo se Vám žení kamarád a rádi byste, aby si užil svou rozlučku se svobodou? Ať už hledáte dárek k jakékoliv příležitosti, rozhodně nepřehlédněte aktuální nabídku Firmy na zážitky. Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com