Naše Zprávy

Ideální vůz do města? Může se jím stát právě nová Škoda Kamiq

Škody Kamiq

Vozidla, ve kterých máte vyšší posed, se stala v posledních letech velmi oblíbenými. Je to zejména z toho důvodu, že řidiči oceňují lepší přehled o situaci na silnici a v neposlední řadě také tyto vozy navozují určitý pocit většího bezpečí. Většinou se jedná o vozidla typu SUV, ale mnoha lidem se mohou zdát až příliš velká. Rovněž jejich cena bývá vyšší. Také proto vznikla kategorie crossover, která přináší možnost sedět výše, ale zároveň mít relativně kompaktní vozidlo za rozumnou cenu.

Vstříc městským nástrahám

Pokud právě vás oslovila tato kategorie vozidel, které jsou někde mezi SUV a klasickým osobním vozem, můžete dnes vybírat také z nabídky mladoboleslavské automobilky. Oslovit vás tak může Škoda Kamiq, která se snadno stane vaším společníkem do města. Rozhodně na tomto modelu lze ocenit komfortní prvky výbavy, které vám v mnohém zpříjemní právě jízdu v městských ulicích. 

Škoda Kamiq

Jedná se zejména o nastavitelné tlumiče nebo regulovatelný posilovač řízení. Díky těmto prvkům si užijete: 

  • Komfort
  • Dynamiku

Vypadá to jako protiklady, ale právě možnost naladění těchto prvků přináší schopnost užít si v tomto vozidle jak komfortní, tak zároveň dynamickou jízdu. Nový vůz od Školy Auto je celkově plný moderních technologií už v základu. Vychází z modulární platformy MQB AO a záleží jen na vás, do čeho se dále rozhodnete v rámci výbavy svého vozu investovat.

A jaká je cena?

A zajímá vás, kolik za nový vůz dáte? Ačkoliv s ohledem na technickou vyspělost a vybavení by se mohlo zdát, že se budeme bavit o vyšších částkách, ve skutečnosti jsou ceny nové Škody Kamiq velmi příjemné. 

ceny nové Škody Kamiq

Koupit ji můžete už od 379 900 Kč, a to ve výbavě AMBITION. Tato výbava také při dané ceně disponuje motorizací 1.0 TSI 70 kW. Ačkoliv se jedná o základ, dostanete zde rovněž moderní LED světla, a to jak v předních světlometech, tak u zadních světel.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com