Naše Zprávy

Zkušenosti s AAA Auto

 

Jsem pravidelný přispěvatel do internetových rubrik. Píši recenze a zkušenosti na nejrůžnější produkty, návštěvy restaurací a podobně. Nedávno i do našeho domu dorazila potřeba nového vozu. Poslal jsem svou stařičkou milovanou I20 do světa. Měla už chuděra přes 180 tisíc kilometrů, ale ještě byla ve stavu, kdy se dala zpeněžit. Proto jsme se rozhodli ji prodat a pořídit auto novější.

Jak začal můj nákup automobilu?

Rozhodl jsem se proto zajet k letitým odborníkům z AAA Auto, zda by mohli ocenit můj vůz. Dříve jsem tam již koupil zánovní auto pro dceru, když udělala autoškolu. Nabídnutá suma mě zaujala natolik, že jsem využil možnosti nákupu automobilu na protiúčet. S příjemným obchodníkem jsem se pustil do hledání adekvátní náhrady, jíž v přemíře nabízených vozů nebylo těžké najít. Nyní však vyvstávala otázka, jak nový dopravní prostředek financovat, jelikož jeho cena přesahovala můj rozpočet. Nabídnuto mi bylo několik variant. Auto na úvěr, na zpětný úvěr a poskytnutí bezúroční půjčky.

 

Nový vůz i s pojištěním

Nežli byly připraveny všechny smlouvy k podpisu, pozval jsem si svého technika na zkušební jízdu a prohlídku na rampě. Vše vypadalo dobře. Uzavřel jsem tedy povinné ručení a odvezl si svého nového miláčka domů do garáže.

zkušenosti s AAA Auto jsou v tomto směru jednoznačně kladné a dokonce mě překvapil individuální, osobní a nadstandardní zájem. Za mě tedy mohu společnost doporučit a vy si tyto služby máte možnost ověřit na vlastní oči. Buďte spokojeni s nákupem vozu stejně, jako jsem byl já.

Výhoda je i ta, že autobazar AAA nabízí také nové vozy, nebo vozy ze zkušebních jízd. Vše v záruce a často ještě levněji, než od autorizovaného dealera, který si za vůz pořádně přirazí.

Sdílet článek

Related articles

 • Pár dobrých rad, které se vám budou hodit při nákupu auta v bazaru

  Pořídit si automobil z bazaru není sám o osobě špatný nápad. Potíž je v tom, že v takřka nepřeberné nabídce můžete snadno natrefit na vůz, který se sice na první pohled jeví jako dobrá volba, ale nakonec vás nemile překvapí „skrytými“ závadami. Nemáte-li s nakupováním ojetin příliš mnoho zkušeností, budou se vám hodit následující rady.

2 Comments

 1. Vojta
  / Odpovědět

  Také mám od nich auto na akontaci. Ford focus rv 2008 1.6 16V. Až na to, že u těchto modelů jde blbě řadit trojka, nemůžu si stěžovat. Akontace byla nejvyšší možná (70%) a splátky pouze na rok. tato kombinace vychází nejvýhodněji. Za mě spokojenost.

 2. turek
  / Odpovědět

  huu můžu komentovat? Pojištění maj na nic, nicméně financování maj skvělý. Musíte si vybírat, nepřistupovat na všechno, ale ani všechno neodmítat. Asi toliko páni.

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com