Naše Zprávy

VW Golf – ty nejrychlejší motory

VW_Golf_7_engine

Uvažujete o nějakém rychlém sportovním vozu? Vybrali jste si VW Golf a nevíte, zda má dostatečný výkon, aby Vás uspokojil při rychlé jízdě? V dnešním článku si povíme, že VW Golf má motory, které Vás proženou a nadměrně usadí do sedadla. Takže, Volkswagen Golf vyrobil celkem tři verze sportovních aut a to GTI, VR6, R32 a GTI W12. Nejprve VR6tka. Je výkonnější než GTI. Má přední náhon nebo si jej můžete přepnout i na čtyřkolku. Pohání jej dva motory a to 2.8L o výkonu 128kw a 2.9L o výkonu 140kw.

Dalším modelem je R32. Tato verze má pohon všech kol (4×4). Je poháněn 24 ventilovým motorem VR6, který má obsah 3.2L a výkon 180kw. V roce 2005 se VR6tka vyrobila se stejným obsahem, ovšem výkon byl zvednut na 184kw. A nyní verze GTI. Má celkem 6 generací. Poslední 6. verzi pohání zážehový 4 válec o objemu 2.0L s označením TFSI. Výkonnostně je na tom velmi dobře. Výkon 155kw V8s dostatečně prožene. VW Golf GTI nabízí také nejrůznější autobazary, které nabízejí přesně ten, který jsme Vám výše uvedli.

Jako poslední verzi si představíme ten nejlepší a jeden z nerychlejších motorů na světě a tím je GTI W12. Je poháněn neuvěřitelných 12ti válcem o výkonu 650 koní a je doplněn o dvě turbodmychadla. W12ctku nehledejte, kde je výkup vozidel apod. Ten si musíte koupit buď od někoho nebo přímo z koncernu Volkswagenu, auto totiž bylo vyrobenu na počest 30. narozenin GTI verze.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com