Naše Zprávy

Představujeme vám Škodu Octavii III

Škoda Octavia je automobil, který spadá do nižší střední třídy. Tento model vyjíždí z továren automobilky Škoda Auto již od roku 1996. V roce 2012 byl představen nový model Škoda Octavia třetí generace, který se začal prodávat až v lednu letošního roku. Škoda Octavia III sklízí neustupující úspěch na českém trhu. V dnešním článku se na tento model podíváme podrobněji.

Pokud bychom se měli zaměřit na základní údaje, Škoda Octavia třetí generace se prodává již od 334 900 Kč, což je aktuální cena automobilky k dnešnímu dni. Spotřeba vozidla je 3,8 litru na 100 kilometrů, což ocení zejména úsporní řidiči, kteří preferují ekonomičnost před výkonem. Nová Škoda Octavia je nejen úspornější, ale také výkonnější a přitom šetrná k životnímu prostředí.

Zaměříme-li se na design vozidla, nadchnou vás nadčasově elegantní tvary, dynamický akcent a chladným vás nenechá ani interiér. Škoda Octavia si dokonce odnesla prestižní cenu „Automotive Brand Contest 2013“. Zavazadlový prostor je o objemu 580 litru, a tak snadno přepravíte svá zavazadla. O bezpečnost ve vozidle se stará až 9 airbagů.

Nová Škoda Octavia RS

Kromě toho, že automobilka přišla s novou Škodou Octavií, představila také novou Škodu Octavii RS, která si vás podmaní svým sportovním nádechem. Škoda Octavia RS má vyladěný komfort a sportovní interiér, využívá nejmodernějších technologií zajišťující vaši bezpečnost a pohodlí a v neposlední řadě si vás získá svým  celkovým dojmem. Škoda Octavia RS vás vyjde již od 619 900 Kč, přičemž je tato cena opět aktuální k dnešnímu dni.

Koupě automobilu je poměrně nákladnou záležitostí, a tak vás určitě bude zajímati autoleasing či půjčka na auto. Automobilka Škoda Auto nabízí také financování vozidel, kterého můžete využít. Nebo se vám nabízí i řada jiných finančních společností, které mají ve svém portfoliu služeb financování vozidel.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com