Naše Zprávy

Jaké jsou změny u Toyoty Verso

14580819146_415e9c1862_b

Zajímáte se o auta? Jste milovníkem aut, která považujete za svůj koníček nebo vás nenechají chladnými informace na poli automobilového průmyslu?Přinášíme vám pár informací a změn u MPV Toyota Verso můžeme v naší zemi pořídit se dvěma motory, které jsou zážehové.

Není tajemstvím, že automobilka Toyota a BMW spolupracují při rozvoji šetrné techniky. Také chtějí využít turbodiesely z Mnichova pro auta japonské značky. Motor, který se nově nabízí má název v jednotě se značkami Toyoty. Jeho název bude znít – 1.6 D-4D a bude mít velikost točivého momentu v rozmezí 270 N.m.

Čtyřválec

Aby byla menší spotřeba pohonných hmot, čtyřválec,  který je vznětový pracuje společně se satrt-stopem. Sart-stop právě se snaží o zmenšení spotřeby paliva a to podle evropského předpisu. Tato velikost spotřeby by se měla snížit na 405 l na sto km. Pokud srovnáme větší turbodiesel 2.0 D4-D dostaneme se na spotřebu pohonných hmot o 8 procent menší.   Díky turbodieselu od společnosti BMW zaplňuje Toyota propast v sortimentu Versa. Lidé v Evropě si zvykli na vznětové motory a hojně je také vyhledávají. U nás je k dostání Verso ve variantě se čtyřmi motory. Mezi nabídku benzinových motorů patří 1,6 Valvematic i 1.8 Valvematic. Pokud se rozhodneme spíše pro dieselový, můžeme volit například 2.0 D-4D.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com