Naše Zprávy

Jaká je ve skutečnosti Škoda Octavia Scout?

Hledáte auto, které odpovídá vlastnostem SUV? A hledáte takové auto, které pochází z ČR? Auto Škoda Octavia Scout je přesně tím autem, které hledáte. V tomto článku si totiž ukážeme, jaká Škoda Octavia Scout vlastně je. Jedná se o druhou generaci Škody Octavie ve verzi Combi. Začala se vyrábět od roku 2007. Je takřka totožná s klasickým Combi, ovšem má mnoho různých úprav. Mezi hlavní patří mohutnější plastové nárazníky vepředu, na boku i vzadu.

Scout má také vyšší podvozek a je vybaven pohonem všech kol (4×4). Motor, převodovku a přední i zadní část chrání speciální ochranné kryty, které jsou umístěny zespodu auta. A s jakými motory se Scout vyrobil? Zážehový 2.0L FSI o výkonu 110kw a vznětový diesel o obsahu 2.0L TDI typu PD. Škoda Octavia Scout má taky krásná 17″ alu kola, které Vám zajistí dostatečný přítlak při rychlejší jízdě v zatáčkách.

A kde takového Scouta pořídit? Nejlépe v nějakém autobazaru, třeba můžete zavítat do autobazaru, kde vám nabídnou mnoho takových kousků. Přijďte se podívat na jeden z vozů Škoda Octavia Scout, možná právě Vy budete hrdými majiteli tohoto Scouta, který se opravdu vyplatí pořídit. Odpovídá totiž všem účelům SUV a vy můžete spokojeně jezdit v terénu a rychle za velmi dobrou cenu.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com