Naše Zprávy

Jaká je ve skutečnosti Škoda Fabia II HTP?

Vzhled, spotřeba a výbava – i tak se dá charakterizovat nová Škoda Fabia II HTP. V tomto článku si řekneme, co to je zkratka HTP a jaké vlastnosti tato Škodovka má. Mnoho lidí se ptá, zda si tuto Fabii koupit. Bojí se, že nebude dostatečně výkonná nebo, že bude díky benzínovému motoru neúsporná, ale jaká doopravdy je? Tato Škoda Fabia nabízí dvě verze provedení motorů. První verze je 6ti ventil s výkonem 44kw. Ano není to zrovna bůhvíjaký výkon, ale pro lidi, kteří se zajímají o auto se spotřebou a levnými náhradními díly a potřebují auto jen na ježdění do obchodu a do práce. to není špatná volba. Druhá verze nabízí výkonnější 12 ventilovou verzi s výkonem 51kw.

Tahle verze by už šla, co se týče výkonu, protože auto je lehké, váží jen kolem tuny a spotřeba se pohybuje kolem 5 – 6 litrů na 100km. Dále, auto je poháněno pouze zážehovým tříválcem s přímým vstřikováním. A pro koho tedy tuto Fabii? Hlavně pro ty, kteří se denně zdržují v městském provoze, protože auto se dobře ovládá a dobře manipuluje díky malé hmotnosti. Ovšem pro ty, kteří jezdí delší trasy nebo jezdí častěji po dálnicích, existují mnohem vhodnější auta, než je tato Fabie.

A kde Fabii pořídit? například v autobazaru Auto ESA, kde jich je spousty, od hatchbacků až po combi verzi. A kde prodat své staré auto, abyste si mohli Fabii pořídit? Můžete navštívit různé autobazary, kde dostanete peníze hned na ruku a vy si spokojeně můžete užívat najeté kilometry s novou Škodou Fabii HTP.

Sdílet článek

Zanechat komentář

© 2016 Make Money Network s.r.o - zjistěte jak uspět na internetu. Kontakt: makemoneysro@gmail.com